Soutěže

Školní rok 2018/2019

Biologická olympiáda

Kategorie C: Ema Martináková (SB) – 1. místo v okresním kole, 11. místo v krajském kole

Vojtěch Kostial (KVA) – 3. místo v okresním kole, 21. místo v krajském kole

Barbora Kalíková (TA) – 6. místo v okresním kole

Kategorie B: Klára Klečková (1.A) – 13. místo v krajském kole

Kategorie A: Patrik Buryan (OKTA) – 18. místo v krajském kole

 

Školní rok 2017/2018

Dne 13.6.2018 byli úspěšní řešitelé Biologické olympiády oceněni dárkovou knižní poukázkou a věcnými cenami.

Ema Martináková (PB) –  2. místo v krajském kole (kategorie D)

Barbora Kalíková (SA) – 5. místo v krajském kole (kategorie D)

Vojtěch Kostial (TA) – 2. místo v okresním kole, úspěšný řešitel v krajském kole (kategorie C)

Všem soutěžícím děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

ocenění 2018

Biologická olympiáda – školní rok 2016/2017

kategorie D: Vojtěch Kostial (SA) 1. místo v okresním kole a postup do krajského kola, 4. místo v KK (úspěšný řešitel)

Barbora Kalíková (PA) 3. místo v okresním kole a postup do krajského kola, 19. místo v KK (úspěšný řešitel)

Anna Kuropčáková (SB) 6. místo v okresním kole

kategorie C: Anna Sabóová (KVA) 1. místo v okresním kole a postup do krajského kola, 15. místo v KK (úspěšný řešitel)

kategorie B: Martin Můčka (KVIA) 12. místo v krajském kole (řešitel)

Jakub Katz (2.A) 30. místo v krajském kole

 

Velká cena ZOO, ZOO Ostrava, finále 8.4.2017

Téma: KORÁLOVÉ ÚTESY

Mladší kategorie:

4. místo kapitánka B. Kalíková, členové týmu L. Bardoňová, A. Hmurová

5. místo kapitánka E. Titorová, člen týmu V. Kostial

 

Soutěž mladých zoologů, ZOO Ostrava, finále 26.11.2016

Téma: PAPOUŠCI

Mladší kategorie:

4. místo  kapitánka A. Kuropčáková, členové týmu: M. Trna, K. Navrátilová, M. Klimčíková, M. Bedrníčková

6. místo  kapitánka E. Titorová, člen týmu: V. Kostial

9. místo  kapitán M. Walder, členové týmu: L. Bardoňová, A. Hmurová, B. Kalíková

Všem soutěžícím děkujeme za reprezentaci naší školy.

zoo-ostrava-soutez-mladsi-kategorie

 

Biologická olympiáda – školní rok 2015/2016

kategorie C: Anna Sabóová (TA) 2. místo v okr. kole a postup do krajského kola, 23. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)

kategorie B: Martin Můčka (KVA) 12. místo v krajském kole (řešitel)

kategorie A: Karolína Jurásková  (4.A) 7. místo v krajském kole (řešitel)

Barbora Hošková (3.A) 18. místo v krajském kole (řešitel)

Všem soutěžícím patří dík za reprezentaci naší školy.

 

Biologická olympiáda – školní rok 2014/2015

kategorie D: Anna Sabóová (SA) 3. místo v okr. kole a postup do kraj. kola, 24. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)

kategorie C: Martin Můčka  (TA) 4. místo v okr. kole a postup do kraj. kola, 16. místo v krajském kole (úspěšný řešitel)

kategorie B: Barbora Hošková (2.A) 13. místo v krajském kole (řešitel)

kategorie A: Karolína Jurásková (3.A) 32. místo v krajském kole (řešitel)

Všem soutěžícím patří dík za reprezentaci naší školy.